O nas


Stomatologia to pasja, którą rozwijamy każdego dnia. W pracy łączymy zawodowe ambicje z zainteresowaniem i hobby. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.
Stanowimy zgrany zespół składający się z 2 lekarzy i 4 asystentek stomatologicznych. W naszym gabinecie dbamy o wysoki poziom usług, dlatego od lat podnosimy nasze kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, kursach i sympozjach. Staramy się nadążyć za zmianami i wprowadzamy do naszej praktyki osiągnięcia najnowszej stomatologii.
Dla naszych pacjentów wyposażyliśmy gabinet w najnowocześniejszy sprzęt. Jednocześnie korzystamy z najlepszych i najtrwalszych materiałów stomatologicznych. Szczególnie ważna jest dla nas atmosfera panująca podczas Państwa wizyt.
Solidność, wysoka  jakość usług oraz zadowolenie naszych pacjentów są dla nas najważniejsze. Przez lata udało nam się zdobyć zaufanie setek pacjentów.
Mamy nadzieję, że również i Państwo odwiedzicie nasz gabinet. Naszą naczelną ideą jest kreowanie idealnych uśmiechów dzieci i dorosłych w miłej i bezbolesnej atmosferze.

Serdecznie zapraszam

Monika Chaba

Monika Chaba